تعمیر جاروبرقی

برای ثبت درخواست، می‌توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایید.

و یا با کلیک بر روی دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۹۱۳۰۲۸۱۹

جاروبرقی بسته به کیفیت، دفعات استفاده و نحوه نگهداری معمولا بین 8 تا 12 سال عمر می‌کند. البته با نگهداری صحیح و تعمیر جاروبرقی در صورت نیاز می توانید عمر مفید آن را افزایش دهید. خوشبختانه امکان تعمیرات جاروبرقی بسته به نوع عیب و مشکل آن در “شهر تعمیر”وجود دارد. اگر شما به دنبال تعمیرات جاروبرقی خود هستید، خبر خوب اینکه امکان تعمیر انواع مدل‌های مختلف جاروبرقی در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” فراهم شده است و شما به راحتی می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر جارو برقی تان را ثبت کنید.

تمامی همکاران ما در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” دارای تجارب بالایی در زمینه تعمیرات جارو برقی هستند و هدف ما ارائه‌ی خدمات باکیفیت با هزینه مناسب جهت حفظ راحتی و آسایش شما می‌باشد. شما می‌توانید تعمیر جاروبرقی سامسونگ، تعمیر جاروبرقی ال جی، تعمیر جاروبرقی پارس خزر، تعمیر جاروبرقی فیلیپس، تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، تعمیر جاروبرقی تیوا، تعمیر جاروبرقی زیمنس، تعمیر جاروبرقی آاگ، تعمیر جاروبرقی بوش، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و دیگر برندهای موجود در بازار را به کارشناسان ما بسپارید. کافیست هر زمانی که نیاز به تعمیرات جاروبرقی داشتید، فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی شامل چه خدماتی است؟

قبل از اینکه بخواهید برای تعمیرات جاروبرقی خود درخواست‌تان را ثبت کنید، باید بدانید که آیا مشکل شما قابل تعمیر است یا نه! در صورتی که با یکی از مشکلات زیر مواجه شدید، می‌توانید فرم مربوطه را برای درخواست تعمیر جاروبرقی پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  • جاروبرقی روشن نمی‌شود.

روشن نشدن جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که مردم به هنگام استفاده با آن مواجه می‌شوند. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، اولین قدم این است که مطمئن شوید سیم جاروبرقی به درستی به برق وصل شده است. مثلا می‌توانید از یک پریز برق دیگر برای تست استفاده کنید. ممکن متوجه شوید که مشکل از پریز برق است و جاروبرقی مشکلی ندارد. در صورتی که برق جاروبرقی تامین می‌شود اما همچنان روشن نمی‌شود ممکن است برد الکترونیکی (PCB) دستگاه سوخته باشد. در چنین شرایطی باید PCB را تعویض کرد. همچنین ممکن است مشکل از فیوز حرارتی باشد که باعث قطع منبع تغذیه موتور یا خرابی موتور شده است. در چنین شرایطی می‌‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

  • در حین استفاده خود بخود خاموش می‌شود.

علت این مشکل گرم شدن بیش از حد جاروبرقی است. این خاموش شدن اقدامی ایمنی است که از گرم شدن بیش از حد جاروبرقی جلوگیری می‌کند و پس از رسیدن به دمای مشخصی به طور خودکار خاموش می‌شود. این مشکل زمانی رخ می‌دهد که شما بخواهید گردوغبار زیادی را جارو بکنید که باعث سوختن موتور می‌شود. معمولا این مشکل با سرد شدن موتور حل می‌گردد، اما اگر ادامه‌دار بود بهتر است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • جاروبرقی به سختی حرکت می‌کند.

اگر در حرکت دادن جاروبرقی روی فرش مشکل دارید، احتمالا چرخ‌های آن شکسته باشند. مشکل از هر چه که باشد کارشناسان ما قادر به تشخیص آن هستند و می‌توانند جاروبرقی شما را تعمیر نمایند. بهتر است برای تعمیر جاروبرقی درخواست‌تان را ثبت کنید تا با ارسال تعمیرکار متخصص مشکل دستگاه بررسی و رفع شود.

  • انگار چیزی در حال سوختن است.

اگر بنظرتان چیزی در حال سوختن است، به احتمال بالا مشکل از تسمه‌ها است. خوشبختانه مشکل بزرگی نیست و شما فقط باید تسمه را تعویض کنید. توجه کنید در صورت ادامه کار بدون توجه به این مشکل ممکن است موتور جاروبرقی بسوزد. پس حتما تعویض تسمه را در اولویت قرار دهید. تسمه‌‌ها نسبتا ارزان هستند و حتی خودتان نیز می‌توانید آنها را تعویض کنید. با این حال اگر آشنایی با پروسه‌ی تعویض تسمه ندارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  • جاروبرقی بوی وحشتناکی می‌دهد.

احتمالا گردوغبار در بخش‌های مختلف جاروبرقی جمع شده و بوی وحشتناک مربوط به آن‌ها است. بهتر است که پاکت و کیسه جاروبرقی را عوض کنید و بخش‌های مختلف آن را تمیز نمایید. به احتمال بالا مشکل حل خواهد شد.

  • جاروبرقی نویز دارد و به طور غیرقابل کنترلی می‌لرزد.

این موضوع معمولا نتیجه مشکلی در درایو موتور است و باید قطعات شکسته تعویض شوند. استفاده مکرر از جاروبرقی باعث فرسایش قسمت‌های متحرک جاروبرقی می‌شوند و نتیجه بروز مشکلاتی این چنینی است. خوشبختانه امکان تعمیر جاروبرقی و تعویض قطعات موردنیاز در شهر تعمیر وجود دارد. کافیست برای تعمیرات جاروبرقی درخواست‌تان را ثبت کنید تا با ارسال تعمیرکار جاروبرقی، مشکل دستگاه بررسی و رفع شود.

  • دستگاه به هنگام جابه‌جایی سیم خاموش می‌شود.

گاهی اوقات پیش می‌آید که کوچکترین حرکتی در جابجایی سیم جارو باعث خاموش شدن دستگاه می‌شود. در واقع تا زمانی که سیم در جهت خاصی حرکت نمی‌کند، جاروبرقی روشن می‌ماند  اما در صورت حرکت دادن دستگاه خاموش می‌شود. اگر این اتفاق برای شما نیز می‌افتد، باید فورا جاروبرقی خود را خاموش کرده و از برق بکشید، زیرا خطر آتش سوزی وجود دارد. بهترین راه برای رفع این مشکل این است که آن را به متخصصان ما در شهر تعمیر بپسارید. خوشبختانه امکان تعمیر مشکلات این چنینی در “شهر تعمیر” وجود دارد و در صورت بروز هر یک از آن‌ها تعمیرکاران ماهر ما در خدمت شما خواهند بود.

  • جاروبرقی قدرت مکش خود را از دست داده است.

از دست دادن قدرت مکش یکی دیگر از مشکلات رایجی است که بسیاری از صاحب‌خانه‌ها با آن مواجه می‌شوند. معمولا این مشکل بیشتر بخاطر گرفتگی فیلترهای آن است که شما می‌توانید به راحتی آن را در خانه تمیز یا تعویض کنید. دلیل دیگر می‌تواند به خاطر وجود خلاء و نشتی در کیسه، فیلتر یا شلنگ جاروبرقی باشد. در صورتی که کیسه جاروبرقی یا شلنگ پاره یا سوراخ شده باشند، جاروبرقی دیگر قدرت مکشی ندارد. شما می‌توانید با جدا کردن شیلنگ جاروبرقی از دستگاه و صاف نگه داشتن آن، مسدود شدن آن را بررسی کنید. از چراغ قوه گوشی خود برای بررسی کامل شیلنگ استفاده نمایید.

همینطور در صورتی که کیسه جاروبرقی کاملا پر شده باشد، جاروبرقی دیگر مکش ندارد. بهتر است آن را خالی کنید و دوباره تست نمایید. در صورتی که مشکل از هیچ یک از مواردی که اشاره کردیم، نبود می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فرم درخواست تعمیرات تلویزیون را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. توجه کنید که در هر یک موارد بالا کارشناسان تعمیرکار ما می‌توانند جاروبرقی شما را بررسی کنند و آن را تعمیر نمایند. همینطور اگر جاروبرقی شما به دلیل قطعات معیوب دچار مشکل شده باشد، ما با تعویض قطعات طول عمر دستگاه را افزایش می‌دهیم. کارشناسان ما هر عنصر معیوب را بررسی و آن را تعویض خواهند کرد.

آیا جاروبرقی من ارزش تعمیر را دارد؟

جواب این سوال به “در دسترس بودن قطعات جاروبرقی و “طول عمر آن” بستگی دارد. هر یک از دستگاه‌ها طول عمر مشخصی دارند و استفاده از آن‌ها بعد از مدت مشخصی، هزینه نگهداری بالایی دارد. اگر کمتر از 10 سال است که جاروبرقی را خریداری کرده‌اید و هزینه تعمیر آن کمتر از نصف هزینه خرید جاروبرقی جدید است، در چنین شرایطی می‌توان گفت که تعمیرات جاروبرقی مقرون به صرفه‌‌تر است. نکته‌ی بعدی در دسترس بودن قطعه خرابی دستگاه است که در صورت عدم موجودی، امکان تعمیر آن وجود ندارد.

اگر جاروبرقی شما هر چند ماه یکبار خراب می‌شود، پس احتمالا قطعات آن در حال از کار افتادن هستند. در چنین شرایطی خرید جاروبرقی جدید گزینه‌ی بهتری نسبت به تعمیر آن می‌باشد. با این حال در بیشتر موارد تعمیرات جارو برقی پاسخگو بوده و می‌توانید با هزینه کم دوباره از جاروبرقی خود استفاده کنید. البته به شرطی که از تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص کمک بگیرید.

اگر به هر دلیلی جاروبرقی شما به درستی کار نمی‌کند، کارشناسان ما می‌توانند در رفع سریع مشکل به شما کمک کنند. همین الان می‌توانید فرم درخواست را پر کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

کدام برندهای ماشین لباسشویی قابل تعمیر هستند؟

کارشناسان تعمیر ما با طیف گسترده‌ای از انواع جاروبرقی‌ها در مدل‌های مختلف آشنا می‌باشند. در زیر لیستی از برندهایی که امکان تعمیر آن‌ها در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” وجود دارد را می‌توانید ببینید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ سال‌هاست که مهمان خانه‌های ایرانی است و تقریبا همه‌ی مردم با این برند آشنایی دارند. برندی با کیفیت و قابل اطمینان که محصولات آن از پرطرفدارترین‌ها در بازار ایران می‌باشد. شما می‌توانید برای تعمیر تلویزیون سامسونگ فرم درخواست تعمیرات تلویزیون را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

بدون شک پارس‌خزر مشهورترین برند در زمینه تولید جاروبرقی در بازار ایران است که تولیدات آن از سال ۱۳۴۷ تا ۱۳۶۱ با برند پارس توشیبا و از سال ۱۳۶۱ تت به امروز با برند تجاری پارس خزر و سایا به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می‌شوند. شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی ال جی

جاروبرقی‌های ال جی یکی دیگر از پرفروش‌ترین‌های بازار ایران هستند که به کیفیت بالا و کارایی ویژه‌ی خود مشهور می‌باشند. شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی ال جی فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برندهای جاروبرقی در ایران پاناسونیک است که خوشبختانه امکان تعمیر جاروبرقی‌های آن در شهر تعمیر وجود دارد. لوازم خانگی پاناسونیک ساخت کشور ژاپن است. شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی بوش

شاید بتوان بوش را پرآواز‌ه‌ترین برند این روزهای بازار لوازم خانگی در ایران دانست که توانسته است اعتبار خوبی را در بین خانواده‌ها بدست آورد. تولیدات برند بوش بخاطر کیفیت و بکارگیری جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و کاهش انرژی محبوب هستند. شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی بوش فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی آاگ

این روزها در بازار لوازم خانگی نام برند آاگ را زیاد می‌شنویم. این برندِ مطرحِ حال حاضر فعالیت خود را اولین بار از آلمان و با تولید موتورهای برقی آغاز کرد و در سال 1958 میلادی موفق به اختراع و ساخت اولین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک شد. در حال حاضر نیز جاروبرقی‌های تولید این برند بسیار محبوب بوده و خوشبختانه امکان تعمیر آن در شهر تعمیر وجود دارد. شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی آاگ فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر موارد بالا شما می‌توانید تعمیر جاروبرقی فیلیپس، تعمیر جاروبرقی تیوا، تعمیر جاروبرقی زیمنس، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و دیگر برندهای مطرح را به ما بسپارید.

هزینه تعمیر جاروبرقی چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی بیشتر به عیب دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه شما بستگی دارد و متغیر است. کارشناسان تعمیر جاروبرقی ما ابتدا دستگاه شما را بررسی و پس از آن هزینه تعمیر جارو برقی را تعیین خواهند کرد. توجه کنید که مراکز تعمیر ارزان قیمت خدمات بی‌کیفیت‌تر با قطعات جانبی تقلبی را ارائه می‌دهند و دوباره جاروبرقی شما زود خراب خواهد شد. به همین خاطر بهتر است که به هر مرکز تعمیرات جاروبرقی اعتماد نکنید. شما عزیزان می‌توانید جهت برآورد قیمت حدودی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

تعمیر جاروبرقی در خانه

“شهر تعمیر” با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران است که بستر امنی را برای تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون فراهم کرده است. شما از طریق وبسایت “شهر تعمیر” به راحتی می‌توانید برای تعمیر انواع لوازم خانگی درخواست دهید تا تکنسین مجرب برای شما ارسال شود. سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. اگر شما نیز به دنبال تعمیر جاروبرقی در منزل هستید، کافیست که فرم درخواست تعمیر را پر کنید.

همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر انواع مدل‌های مختلف جاروبرقی هستند. متخصصان تعمیرکار تقریبا با اساس کار همه‌ی جاروبرقی‌ها موجود در بازار ایرانی آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر جاروبرقی شما را بالاتر ببرند.

سوالات متداول

کدام برندهای جاروبرقی قابل تعمیر هستند؟

شما می‌توانید تعمیر جاروبرقی سامسونگ، تعمیر جاروبرقی ال جی، تعمیر جاروبرقی پارس خزر، تعمیر جاروبرقی فیلیپس، تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، تعمیر جاروبرقی تیوا، تعمیر جاروبرقی زیمنس، تعمیر جاروبرقی آاگ، تعمیر جاروبرقی بوش، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و دیگر برندهای موجود در بازار را به کارشناسان ما بسپارید. کافیست هر زمانی که نیاز به تعمیرات جاروبرقی داشتید، فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شهر تعمیر چه خدمات دیگری را ارائه می‌دهد؟

ما در شهر تعمیر طیف گسترده‌ای خدمات اعم از تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی را ارائه می‌دهیم.

ماشین لباسشویی من کار نمی کند، چه کار کنم؟

اولین کار این است که که از وصل بودن برق اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل رفع نشد، می‌توانید برای مشاوره در مورد تعمیر جاروبرقی و ثبت درخواست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جاروبرقی من در وسط کار خاموش می‌شود، چه کاری باید انجام دهم؟

برخی از دلایل رایج که ممکن است منجر به خاموش شدن خودبه خود شود، گرم شدن بیش از حد جاروبرقی است. معمولا این مشکل با سرد شدن موتور حل می‌شود، اما اگر ادامه‌دار بود بهتر است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چگونه سفارش تعمیرات جاروبرقی را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم درخواست تعمیر را تکمیل کنید. معمولا کارشناسان ما در مدت کوتاهی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه تعمیر جاروبرقی چقدر است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم هزینه تعمیر جاروبرقی بیشتر به عیب دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه شما بستگی دارد و متغیر است. کارشناسان تعمیرات جاروبرقی ما ابتدا دستگاه شما بررسی خواهند کرد و پس از آن امکان تعیین هزینه جاروبرقی وجود دارد. شما عزیزان می‌توانید جهت برآورد قیمت حدودی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.