تعمیر پکیج خانگی

برای ثبت درخواست، می‌توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایید.

و یا با کلیک بر روی دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۹۱۳۰۲۸۱۹

پکیج گازی رایج‌ترین گزینه برای سیستم گرمایشی خانه است و شما می‌توانید از آن برای تامین گرمایش رادیاتور و تامین مداوم آب گرم خانه‌تان استفاده کنید. این وسیله بخاطر قیمت مناسب، مصرف سوخت مقرون به صرفه و راندمان بالای خود محبوب شده است. اما با این حال هر وسیله‌ای عمر خاص خود را دارد و به مرور زمان نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند. با توجه به اهمیت پکیج در خانه، خراب شدن آن می‌تواند شما را از زندگی ساقط کند و به همین خاطر باید تعمیرات آن را در اسرع وقت انجام دهید. خوشبختانه امکان تعمیر پکیج گازی بسته به نوع عیب و مشکل آن در “شهر تعمیر” وجود دارد.

اگر شما نیز به دنبال تعمیرات پکیج گازی خود هستید، خبر خوب اینکه امکان تعمیر انواع مدل‌های مختلف پکیج در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیرات پکیج گازی تان را ثبت کنید. تمامی همکاران ما در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” دارای تجارب بالایی در زمینه تعمیرات تخصصی پکیج گازی هستند و هدف ما ارائه‌ی خدمات باکیفیت با هزینه مناسب جهت حفظ راحتی و آسایش شما می‌باشد. شما می‌توانید تعمیر پکیج بوش، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوتان و دیگر برندهای موجود در بازار را به کارشناسان ما بسپارید. هر زمانی که نیاز به تعمیرات پکیج گازی داشتید، فقط کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج گازی شامل چه خدماتی است؟

قبل از اینکه بخواهید برای تعمیرات تخصصی پکیج گازی خود درخواست‌تان را ثبت کنید، باید بدانید که آیا مشکل شما قابل تعمیر است یا نه! در صورتی که با یکی از مشکلات زیر مواجه شدید، می‌توانید فرم مربوطه را برای درخواست تعمیر پکیج پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

1) آب گرم می‌شود اما خانه را گرم نمی‌کند.

پکیج باید گرمایش خانه شما را با آب گرم تامین کند. اگر آب گرم را از شیرها دریافت می‌کنید اما گرمایش مرکزی ندارید، پس مشکلی وجود دارد. ترموستات‌ به شما این امکان را می‌دهد که دمای گرمایش مرکزی و همچنین زمان روشن شدن آن را کنترل کنید. اگر گرمایش در زمان مورد انتظار روشن نشد، تنظیمات را دوباره بررسی کنید. گاها نیز مشکل از فشار بویلر پکیج است. فشار بویلر اصطلاحی است که برای توصیف فشار آب گرم جاری در سیستم گرمایش مرکزی استفاده می‌شود. توجه کنید که اگر فشار  بویلر خیلی کم باشد، گرمایش مرکزی کار نخواهد کرد.

البته خرابی ترموستات و فشار کم پکیج تنها دلایلی نیستند که ممکن است باعث عدم گرمایش در خانه‌تان شوند. متأسفانه دلایل پیچیده‌تری مثل شکستن دیافراگم و قفل هوا یا خرابی دریچه‌های موتوری نیز ممکن است باعث این مشکل شوند که در چنین شرایطی شما نیاز به تعمیر پکیج گازی تان دارید. مشکل از هر چه که باشد کارشناسان ما قادر به تشخیص آن هستند و می‌توانند پکیج شما را تعمیر نمایند. برای این کار کافیست دکمه ثبت درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

2) پکیچ گرما و آب گرمی ندارد.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد، گرم نشدن رادیاتورها و سرد بودن خانه و عدم دسترسی به آب گرم است. در چنین شرایطی ابتدا تنظیمات ترموستات را بررسی کنید و دمای مورد نظر را بالاتر از دمای فعلی اتاق تنظیم نماید. گاها نیز این مشکل بخاطر یخ زدگی لوله میعانات است. بهتر است که در صورت بروز این مشکل کار را به تعمیرکار پکیج در شهر تعمیر بسپارید. خوشبختانه امکان تعمیر تمامی این مشکلات در “شهر تعمیر” وجود دارد و در صورت بروز هر یک از آن‌ها تعمیرکاران ماهر ما در خدمت شما خواهند بود.

3) پکیج نشتی دارد.

نشتی نشانه خوبی نیست و هر چه سریع‌تر باید به آن رسیدگی کنید. هیچ وقت تعمیر نشتی پکیج را خودتان انجام ندهید و حتما از تعمیرکار پکیج کمک بگیرید. معمولا شایع ترین علت نشتی پکیج شکستگی قطعات داخلی مانند آب بند پمپ یا شیر فشار است. اگر نشتی از شیر فشار باشد، ممکن است فشار پکیج بسیار زیاد باشد. نشتی از آب بند پمپ نیز نشانه این است که فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد.

در صورتی که پکیج از اطراف لوله یا مخزن نشتی داشته باشد، این نشانه از خوردگی است. در غیر این صورت، ممکن است نتیجه نصب ضعیف باشد. در هر صورت، توصیه می کنیم با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس بگیرید تا به درستی مشکل را تشخیص و برای رفع نشتی اقدام کنند.

4) صدایی مانند کتری در حال جوش از پکیج شنیده می‌شود.

شنیدن صدایی شبیه به زمانی که کتری در حال جوشیدن است، ممکن است شما را بترساند. این صدا معمولا نشانه‌ای از وجود مشکل در پکیج است و زمانیکه آهک روی مبدل حرارتی پکیج شما رسوب می‌کند، اتفاق می‌افتد. رسوب آهک باعث می‌شود که پکیج شما بیشتر کار کند و در نتیجه کارکرد آن هزینه بیشتر به شما تحمیل نماید. علاوه بر این عمر دستگاه را نیز کوتاه می‌کند. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شدید، حتما برای تعمیر پکیچ گازی با ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید برای تعمیرات پکیج گازی تان درخواست‌تان را ثبت کنید تا با ارسال تعمیرکار متخصص مشکل پکیج‌تان بررسی و رفع شود.

5) سروصدای پکیج زیاد است.

شما ممکن است به هنگام کار پکیچ با سروصداهای زیادی شبیه به صدای سوت مواجه شوید. اگر صدایی از پکیج یا سیستم گرمایش شنیدید، آن را نادیده نگیرید زیرا احتمالا ایرادی وجود دارد. خطای احتمالی بسته به نوع صدا و جایی که از آن شنیده می‌شود متفاوت خواهد بود. مثلا صدای سوت زدن ممکن است بخاطر تجمع آهک بر روی مبدل حرارتی پکیج باشد.

صدایی شبیه به کوبیدن ممکن است بخاطر از کار افتادن پمپ پکیج، شل شدن لوله یا یکی از اجزای داخلی یا به دلیل تجمع زباله بر روی مبدل حرارتی باشد. صدای وز وز نیز می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که اجزای الکتریکی داخل پکیج کار نمی‌کنند و احتمالا نیاز به تعویض دارند. صدایی شبیه به زمزمه خفیف نیز معمولا نشان از شل شدن پمپ حرارتی مرکزی است. در هر صورت مشکل از چه که باشد، ما در شهر تعمیر می‌توانیم کارشناسان مربوطه را برای بررسی و رفع مشکل ارسال نماییم . کافیست با ما تماس حاصل نمایید یا فرم ثبت درخواست را پرکنید.

6) فشار پکیج کم است.

هر پکیجی یک فشار سنج دارد که برای خواندن فشار آب گرم عبوری از سیستم گرمایش مرکزی استفاده شود. اگر این عدد زیر 1 باشد، به معنی این است که فشار خیلی کم است. معمولا فشار پکیج باید بین 1 و 2 باشد. افت ناگهانی فشار پکیج می‌تواند نشانه مشکل بزرگتری باشد. بنابراین اگر متوجه افت فشار پکیج شده‌اید، نشت آب و رادیاتورها را بررسی کنید. احتمالا با افزایش فشار پکیج بتوانید مشکل را حل کنید اما در صورت بروز مشکلات جدی‌تر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

7) رادیاتورها سرد هستند.

اگر فقط کف رادیاتور شما داغ می‌شود، ممکن است لازم باشد رادیاتور را تخلیه کنید. این کار نسبتا ساده است و به تعمیرکار پکیج نیاز ندارید، اما اگر انجام آن برای شما سخت است، با یک متخصص تماس بگیرید. اگر نیز برخی از رادیاتورهای گرم می‌شوند، رادیاتورهای شما ممکن است به بالانس نیاز داشته باشند.

8) پکیج به طور مداوم خاموش می‌شود.

پکیج شما ممکن است به دلایل مختلفی دائما خاموش شود. ممکن است مشکل بخاطر فشار کم پکیج، مشکلات ترموستات، عدم جریان آب به دلیل بسته بودن دریچه، عدم گردش صحیح پمپ آب در اطراف سیستم، هوای بیش از حد در سیستم یا تجمع آهک یا سایر زباله‌ها در داخل سیستم باشد.

توجه کنید که در هر یک موارد بالا کارشناسان تعمیرکار ما می‌توانند پکیج گازی شما را بررسی کنند و آن را تعمیر نمایند. همینطور اگر پکیج شما به دلیل قطعات معیوب دچار مشکل شده باشد، ما با تعویض قطعات طول عمر دستگاه را افزایش می‌دهیم. کارشناسان ما هر عنصر معیوب از جمله ترموستات، شیر آب ورودی و … را بررسی و آن را تعویض خواهند کرد.

کدام برندهای پکیج گازی قابل تعمیر هستند؟

کارشناسان ما در تعمیر انواع برندهای مشهور بازار ایران تخصص کافی را دارند و با جدیدترین ابزارها و فناوری‌های تعمیرات پکیج گازی آشنا می‌باشند. در زیر لیستی از برندهایی که امکان تعمیر آن‌ها در مجموعه‌ی “شهر تعمیر” وجود دارد را می‌توانید ببینید.

تعمیر پکیج بوتان

مطمئنا بوتان نام آشناترین برند در حوزه‌ی تولید آبگرمکن، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور است که توانسته است به بیش از 12 هزار خانه‌ی ایرانی راه یابد. شما می‌توانید برای تعمیر پکیج بوتان فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی دیگر از معتبرترین برندهای لوازم خانگی بازار ایران است که در زمینه تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج‌های شوفاژ دیواری و زمینی، مشعل‌های گازسوز، گازوئیل‌سوز و دوگانه‌سوز، کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت فعالیت می‌نماید. شما می‌توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج بوش

بوش یکی دیگر از معتبرترین برندهای لوازم خانگی بازار ایران است که کارخانه‌های اصلی آن در کشورهای آلمان، ترکیه، چین، مالزی و مجارستان فعالیت دارند. البته لوازم خانگی بوش ساخت کشور آلمان هستند و بقیه‎‌ی کشورها تحت لیسانس کارخانه اصلی برند بوش آلمان فعالیت دارند. شما می‌توانید برای تعمیر پکیج بوش فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در مورد دیگر برندها نیز می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی نمایند.

هزینه تعمیرات پکیج گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج گازی بیشتر به عیب آن، قطعه مورد نیاز و مدل پکیج شما بستگی دارد و متغیر است. تعمیرکار پکیج ما ابتدا دستگاه شما را بررسی و پس از آن هزینه تعمیر پکیج گازی را تعیین خواهد کرد. توجه کنید که مراکز تعمیر ارزان قیمت خدمات بی‌کیفیت‌تر با قطعات جانبی تقلبی را ارائه می‌دهند و دوباره پکیج شما با مشکل روبرو خواهد شد. به همین خاطر بهتر است که به هر مرکز تعمیرات پکیج اعتماد نکنید. شما عزیزان می‌توانید جهت برآورد قیمت حدودی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

تعمیر پکیج در خانه

شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، پکیج، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. شما ابتدا باید درخواست خود را مبنی بر تعمیر پکیج گازی ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار پکیج با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان پکیج شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

شما از طریق وبسایت شهر تعمیر به راحتی می‌توانید برای تعمیر انواع لوازم خانگی درخواست دهید تا تکنسین مجرب برای شما ارسال شود. سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. اگر شما نیز به دنبال تعمیرات پکیج گازی در منزل تان هستید، کافیست که فرم درخواست تعمیر را پر کنید.

همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر انواع مدل‌های مختلف پکیج گازی هستند. متخصصان تعمیرکار تقریبا با اساس کار همه‌ی پکیج‌های بازار موجود در بازار ایرانی آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر پکیج شما را بالاتر ببرند.

سوالات متداول

کدام برندهای پکیج قابل تعمیر هستند؟

شما می‌‎توانید تعمیر پکیج بوش، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج بوتان را به شهر تعمیر بسپارید.

چگونه سفارش تعمیر پکیج گازی را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر پکیج می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم درخواست تعمیرات پکیج را تکمیل کنید. معمولا کارشناسان ما در مدت کوتاهی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر پکیج گازی ممکن است بیش از یک جلسه طول بکشد؟

اگر عیب‌یابی پکیج گازی شما به قطعه جایگزین دیگری نیاز داشته باشد که در حال حاضر موجود نیست، تکنسین می‌تواند آن را برای شما تهیه کند. پس از دریافت آن، تعمیرکار برای تکمیل کار مجبور به هماهنگی جلسه دوم است. هزینه تعمیر و هزینه قطعات یدکی پس از تعمیر قابل پرداخت است.

هزینه تعمیر پکیج گازی چقدر است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم هزینه تعمیر پکیج گازی بیشتر به عیب دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه شما بستگی دارد و متغیر است. کارشناسان تعمیرات پکیج گازی ما ابتدا دستگاه شما بررسی خواهند کرد و پس از آن امکان تعیین هزینه تعمیر پکیج گازی وجود دارد. شما عزیزان می‌توانید جهت برآورد قیمت حدودی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

اگر پس از درخواست تعمیر پکیج گازی منصرف شوم، چه کار باید انجام دهم؟

اگر پس از درخواست تعمیرات پکیج گازی منصرف شوید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و هماهنگی‌های لازم جهت عدم حضور تکنیسن در منزل شما انجام شود. البته اگر بعد از حضور تکنیسین در منزل منصرف شوید، باید هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را پرداخت نمایید.

آیا هر عیب و مشکلی قابل تعمیر است؟

ما در بالا در مورد مواردی که قابل تعمیر هستند، صحبت کردیم. در صورتی که آب گرم می‌شود اما خانه را گرم نمی‌کند، پکیچ گرما و آب گرمی ندارد، پکیج نشتی دارد، پکیج سروصدای پکیج زیاد دارد و یا هر مشکلی شبیه به این موارد می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شهر تعمیر چه خدمات دیگری را ارائه می‌دهد؟

ما در شهر تعمیر طیف گسترده‌ای خدمات اعم از تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی را ارائه می‌دهیم.