تعمیر ماکروفر

آشنایی با عیب یابی و تعمیرات ماکروفر در محل

مهم ترین مرحله در تعمیر ماکروفر و سولاردام عیب یابی میباشد ، اگر این کار بدرستی انجام نشود یا تشخیص نادرستی از خرابی داده شود علاوه بر هزینه های بالای تعمیرات ماکروفر ممکن است با خسارت های جانی روبرو شوید .

هیچ گاه تعمیر ماکروفر خود را به یک تعمیرکار تازه کار ندهید ، به هیچ عنوان خودتان اقدام به باز کردن ماکروفر و تعمیر آن نکنید .
ماکروفر از برق ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ ولت برای راه اندازی لامپ اشعه و ایجاد امواج صوتی استفاده میکند ، اگر حتی این برق بصورت القایی به تعمیرکار منتقل شود بلافاصله باعث مرگ در اثر برق گرفتگی میشود پس حتما به این نکات توجه کنید .

تعمیر ماکروفر

به واسطه ۲۰ سال سابقه و داشتن تعمیرکاران متخصص و مجرب خود بیش از ۹۵% خدمات تعمیر ماکروفر و سولاردام را در منزل مشتریان ارائه میکند ، از جمله خدمات رایج ماکروفر ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

  1. تعویض لامپ اشعه : مگنترون یا همان لامپ اشعه از جمله قطعاتی است که بعد از ۸ تا ۱۰ سال دچار خرابی میشود ، این قطعه ۱۰۰% در منزل مشتریان تعویض میشود مگر در موارد نادر و خاص
  2. تعویض ترانس های ولتاژ : ترانس های ولتاژ به ندرت معیوب یا دچار خرابی میشود اما یکی از قطعات مهم و کاربردی در مایکروفر میباشد که خرابی آن باعث میشود این قطعه نیز ۱۰۰% در منزل تعویض یا تعمیر میشود .
  3. تعویض میکروسویچ ها : زبانه درب و میکروسویچ ها کارایی بسیار مهمی در مایکروفر دارند ، معیوب بودن این قطعات باعث از کار افتادن کامل مایکروفر میشود این قطعات نیز ۱۰۰% در منزل تعمیر میشوند .
  4. تعویض لامپ روشنایی : این قطعه تا زمانی که کاملا از کار نیافتد نیازی به تعویض ندارد ، اگر روشنایی لامپکم شده است با تمیز کردن مایکروفر مشکل برطرف میشود ، تعویض لامپ روشنایی نیز ۱۰۰% در محل انجام میشود .
  5. تعویض کاغذ میکا : این قطعه بعنوان یک فیلتر و محافظ برای لامپ اشعه استفاده میشود ، پیشنهاد میشود برای سلامت دستگاه هر ۱۲ ماه یکبار فیلتر اشعه را تعویض کنید ، تعویض فیلتر اشعه و سرویس ماکروفر نیز ۱۰۰% در منزل انجام میشود .
  6. تعویض کلید های تک سویچ برد الکترونیکی : ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر در تهران مفتخر به ارائه خدمات تعمیر کلیدهای تک سویچ برد الکترونیکی اصلی در محل میباشیم و تنها تعمیرگاه مایکروفر هستیم که این خدمات را نیز در منزل به مشتریان ارائه میکنیم .
  7. تعویض و تعمیر خازن دیود و فیوز های ولتاژ : برق مصرفی ترانس و مگنترون توسط این سه قطعه تامین میشود ، خرابی هر کدام از این قطعات میتواند باعث اختلال در عملکرد wave ماکروفر شود این خدمات نیز در محل به مشتریان ارائه میشود .
  8. تعمیر و تعویض فن ماکروفر : فن های خنک کننده و فن های گردش برنامه کانوکشن و گریل ممکن است پس از مدتی دچار نقص و صدای زیاد شوند ، تعمیرات فن نیز ۱۰۰% در منزل انجام میشود .
  9. تعمیر و تعویض موتور گردان کف : نچرخیدن سینی و گرم نشدن کامل غذا در بیش از ۹۰% مواقع به علت خرابی موتور گردان که در کف ماکروفر تعبیه شده است میباشد ، خدمات رفع و تعمیر این مشکل نیز ۱۰۰% در منزل به مشتریان ارائه میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *