خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

در دهه‌های گذشته سامسونگ به دلیل تولیدات باکیفیت و بادوام خود شهرت زیادی در بازار لوازم خانگی کسب کرده است. ماشین ظرفشویی سامسونگ از جمله لوازم پرطرفدار این برند قدیمی است که بسیاری از مردم از آن راضی هستند. با این حال گاها برخی از کاربران ماشین ظرفشویی سامسونگ از وجود مشکلاتی در آن گله می‌کنند. شایع‌ترین مشکلاتی که از ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ گزارش شده است، عملکرد ضعیف، نشتی، مشکلات تخلیه و کدهای خطای بسیار زیاد است. خوشبختانه امکان تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر تعمیر وجود دارد و شما می‌توانید در صورت هر گونه خرابی و آسیب به ماشین ظرفشویی خود با ما تماس بگیرید. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ “شهر تعمیر” شامل چیست؟

خوشبختانه اکثر ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ می‌توانند خرابی‌های رخ داده در سیستم را تشخیص دهند. این برند لباسشویی به لطف کنترل الکترونیکی خود، تجهیزات مشکل‌دار را پیدا کرده و با نمایش کد خطای خاص روی نمایشگر، کاربر را از آن مطلع می‌کند. ما در زیر رایج‌ترین خرابی‌هایی که در ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ رخ می‌دهند را برای شما معرفی کرده‌ایم که امکان تعمیر آن‌ها در شهر تعمیر وجود دارد.

خوشبختانه ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ظرفشویی سامسونگ داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ظرفشویی آشنا هستیم. شما برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود، ابتدا باید درخواست‌تان در سایت را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ظرفشویی سامسونگ شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. شما می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر ظرفشویی سامسونگ هستند. متخصصان تعمیرکار شهر تعمیر تقریبا با اساس کار انواع ظرفشویی سامسونگ موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ظرفشویی سامسونگ خود شما را بالاتر ببرند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

برخی از مشکلات رایج ظرفشویی سامسونگ که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌کند.

یکی از ناامیدکننده‌ترین لحظات زمانی است که پس از باز کردن درب ماشین ظرفشویی، همچنان با ظرف‌های کثیف مواجه می‌شویم. این مشکل بیشتر بخاطر گرفتگی بازوهای اسپری یا کثیف بودن فیلتر ایجاد می‌شود. معمولا با گذشت زمان، ذرات غذا در سوراخ‌های کوچک بازوهای اسپری گیر می‌کنند. اینکار بر فشار آب خارج شده از بازوهای اسپری و توانایی آنها برای تمیز کردن کافی ظرف‌ها تأثیر می‌گذارد. همچنین ذرات غذا می‌توانند در فیلتر گیر کرده و بر توانایی تمیز کردن ماشین ظرفشویی تأثیر بگذارند.

برای رفع مشکل، ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و آب ماشین ظرفشویی را قطع کنید. سپس قفسه ظروف پایینی را از ماشین ظرفشویی خارج نمایید. سپس بازوهای اسپری را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. بسته به مدل ماشین ظرفشویی ،ممکن است بتوانید فیلتر را با چرخاندن قسمت بالایی آن از ماشین جدا کنید. در غیر این صورت باید پیچ‌های آن را باز کنید. در اکثر مدل‌ها می توان آنها را با دست باز کرد. سینک یا سطل را با آب داغ پر کنید. سپس صابون و یک فنجان سرکه سفید را اضافه کنید و بازوهای اسپری را در آب بشویید. برای از بین بردن تجمع در سوراخ‌های بازوی اسپری از یک برس استفاده کنید. بهتر است از خلال دندان استفاده نکنید، زیرا ممکن است بشکند و برای همیشه در سوراخ بازوی اسپری بماند. اگر نتوانستید بازوهای اسپری را جدا کرد، باید آنها را از داخل ماشین ظرفشویی تمیز نمایید.

در مرحله بعدی شما باید فیلتر را تمیز کنید. ممکن است لازم باشد دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را برای دستورالعمل‌های تمیز کردن فیلتر بررسی کنید. اگر نمی‌توانید فیلتر را جدا کنید و جداگانه بشویید، می‌توانید کف ماشین ظرفشویی را با آب داغ و سرکه سفید تمیز کنید. در صورتی که با انجام این کارها مشکل رفع نشد، حتما با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید. تعمیرکاران شهر تعمیر به راحتی می‌توانند مشکل ماشین ظرفشویی شما را کشف و رفع نمایند.

ماشین ظرفشویی نشتی دارد.

اگر ماشین ظرفشویی شما نشتی داشته باشد، احتمالا مشکل ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب، درزگیر درب یا شلنگ تخلیه است. شما برای تشخیص مشکل، ابتدا باید بررسی کنید که نشتی از کجاست. اگر به نظر نمی‌رسد آب از درزگیر درب در می‌آید، با برداشتن پانل دسترسی پایین یا صفحه ضربه به شما اجازه می‌دهد ببینید کدام قسمت باعث نشتی شده است.

با گذشت زمان، شیلنگ های ماشین ظرفشویی (شلنگ تخلیه، شیلنگ پمپ، خط تامین آب) ممکن است شل شوند، یا ممکن است مهر و موم خراب شود. شیلنگ ها همچنین می توانند ترک بخورند و باعث نشت آب شوند. اگر متوجه مشکلی در شیلنگ ماشین ظرفشویی شدید، باید آن را تعویض کنید. درزگیر فرسوده درب ماشین ظرفشویی را به جای تلاش برای تعمیر آن تعویض کنید.

شیر ورودی آب میزان آبی که ماشین ظرفشویی را پر می کند را کنترل می کند. اگر سوپاپ در حالت باز گیر کند، می تواند باعث نشتی ماشین ظرفشویی شود. این شیر به شیلنگ های تامین آب متصل است که آب را به داخل ماشین ظرفشویی می آورد و وان ماشین ظرفشویی را پر می کند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، باید تعویض شود.

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌کند.

تخلیه نشدن ماشین‌های ظرفشویی ساخت سامسونگ یکی از رایج‌ترین مشکلات آن‌ها است. اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی تمیز نمی‌کند، به احتمال زیاد به دلیل تجمع مواد غذایی و چربی است. همینطور ممکن است برخی قسمت‌های مربوط به تخلیه ماشین ظرفشویی دچار مشکل، فرسودگی یا پارگی شده باشند.

اگر ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمی‌کند، ممکن است شلنگ تخلیه یا فیلتر پمپ با ذرات غذا مسدود شده باشد. در چنین شرایطی برای رفع مشکل باید شیلنگ تخلیه را جدا کرده و آن را تمیز نمایید. همینطور مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه پیچ نخورده باشد. اگر شیلنگ به کابینت سینک وصل شده است، مطمئن شوید که به درستی وصل شده و فاضلاب به ماشین ظرفشویی برنمی‌گردد. پس از آن شما باید پمپ دستگاه بررسی کنید تا آسیب ندیده باشد. در صورت خرابی باید آن را تعویض نمایید. تعویض پمپ کار آسانی نیست و بهتر است آن را به متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ما در شهر تعمیر بسپارید.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.

مشکلات مربوط به کدهای خطا یا روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز از دیگر مواردی است که شکایت در مورد آن زیاد است. گاها ریست کردن ماشین ظرفشویی می‌تواند مشکل را حل کند. دستورالعمل‌های تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی را می‌توان در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی پیدا کنید یا با قطع برق به مدت پنج دقیقه آن را حل نمایید.

اگر کد خطا بر روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی نشان داده شده است، ابتدا بررسی کنید که این کد خطا به چه معناست و سپس بر حسب آن دستورالعمل‌های لازم را اجرا نمایید. در صورتی کد خطا نشان از مشکلی جدی باشد و نیاز به قطعه خاصی باشد، بهتر است که با تعمیرکاران حرفه‌ای ما تماس بگیرید. مثلا کد خطای PE در ماشین ظرفشویی سامسونگ به این معنی است که برد کنترل برق مشکل دارد و شما باید آن را جایگزین کنید.

از دیگر دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی می‌توان به قفل درب معیوب اشاره کرد. اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی‌شود و خطایی برای نمایش وجود ندارد، ممکن است ضامن درب سوئیچ نیاز به تعویض داشته باشد. برای شروع، باید پانل درب داخلی را از پانل درب بیرونی جدا کنید. پس از جدا کردن پانل‌ها، می توانید قفل قدیمی را بیرون بکشید. مرحله بعدی این است که قفل جدید را نصب کنید. پس از اتصال سیم‌ها، ماشین ظرفشویی باید دوباره کار کند. اگر خودتان نمی‌توانید قطعه معیوب را تعویض کنید، بهتر است با یک تکنسین مجرب برای تعمیر ماشین ظرفشویی ساموسنگ خود تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند.

متاسفانه گاها برخی از مردم از اینکه ماشین های ظرفشویی سامسونگ آن‌ها به درستی ظروف را خشک نمی‌کند، گله دارند. احتمالا این مشکل بخاطر مدار گرمایش و محفظه هواکش که بخشی از سیستم خشک کردن در ماشین ظرفشویی هستند، می‌باشد. اگر این قطعات به درستی کار نکنند، ماشین ظرفشویی بخار را حفظ می‌کند و در نتیجه ظروف شما حتی پس از چرخه خشک شدن مرطوب به نظر می‌رسند. در چنین شرایطی بهتر است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر یخچال ایندزیت تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *