خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

با اینکه ال جی یکی از برندهای مشهور و محبوب بازار لوازم خانگی است اما با این حال با گذشت زمان ماشین ظرفشویی آن تحت تاثیر باقیمانده مواد غذایی و شوینده‌ه ممکن است دچار مشکل شوند و حتی برخی از قطعات آن‌ها از کار بیفتند. معمولا بیشتر مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی بخاطر عدم نگهداری مناسب آن اتفاق می‌افتد. خوشبختانه امکان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شهر تعمیر وجود دارد و شما می‌توانید در صورت هر گونه خرابی و آسیب به ماشین ظرفشویی‌تان با ما تماس بگیرید. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی “شهر تعمیر” شامل چیست؟

ال‌جی یکی از تولیدکنندگان پیشرو لوازم خانگی در ایران است که طیف وسیعی از ماشین‌های ظرفشویی، لباسشویی، یخچال و بسیاری لوازم دیگر را به بازار عرضه می‌کند. ماشین ظرفشویی ال جی از جمله تولیدات پرطرفدار این برند خوش‌نام است که در سراسر دنیا به کیفیت، کارایی و استانداردهای بالایش شناخته می‌شود. اما با همه‌ی این‌ها ماشین ظرفشویی این برند نیز مانند هر وسیله دیگری مستعد خرابی و آسیب است. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید.

خوشبختانه ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ال جی داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ماشین ظرفشویی آشنا هستیم. شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود، ابتدا باید درخواست‌تان در سایت را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین ظرفشویی شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. شما می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی هستند. متخصصان تعمیرکار شهر تعمیر تقریبا با اساس کار انواع ماشین ظرفشویی ال جی موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ماشین ظرفشویی خود شما را بالاتر ببرند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌کند.

مطمئنا رایج‌ترین مشکل ماشین ظرفشویی ال جی و به طور کلی تمامی ماشین‌های ظرفشویی، تخلیه نشدن آن‌ها است. معمولا هر زمانی که مشکلی در تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی شما وجود داشته باشد، کد خطای OE را روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی خود خواهید دید. به طور معمول، این کد خطا به راحتی قابل رفع است و نباید باعث وحشت شما شود. این کد خطا معمولا به علت انسداد ذرات غذا در فیلتر یا شلنگ تخلیه، پمپ معیوب، پیچ خوردگی شیلنگ تخلیه یا معیوب بودن چک ولو اتفاق می‌افتد.

اگر با این مشکل برخورد کردید، بهتر است که ابتدا فیلتر ماشنی ظرفشویی خود را تمیز کنید. همینطور ماشین ظرفشویی را از نظر پیچ‌خوردگی شیلنگ تخلیه بررسی کنید. می‌توانید شیلنگ تخلیه را جدا کنید و مطمئن شوید که مسدود نشده است. در صورتی که مشکل از پیچ خورگی شیلنگ تخلیه یا موارد این چنینی نیست، بهتر است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی نشتی دارد.

نشتی یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین‌های ظرفشویی است که باعث هدررفت آب و آسیب به کفپوش آشپزخانه می‌شود. معمولا این مشکل به دلیل معیوب بودن شیر ورودی آب، لاستیک درب، پمپ ماشین ظرفشویی یا شلنگ تخلیه ایجاد می‌شود. برای تشخیص مشکل، شما باید در ابتدا منشا نشتی را کشف کنید. معمولا با گذشت زمان، شیلنگ‌های ماشین ظرفشویی (شلنگ تخلیه، شیلنگ پمپ، خط تامین آب) ممکن است شل یا خراب شوند. شیلنگ‌های ماشین ظرفشویی همچنین می‌توانند ترک بخورند و باعث نشت آب گردند. اگر متوجه مشکلی در شیلنگ ماشین ظرفشویی شدید، باید آن را تعویض کنید.

یکی دیگر از شایع‌ترین دلایل نشتی آب ماشین ظرفشویی، خرابی شیر ورودی آب است. شیر ورودی آب میزان آبی که ماشین ظرفشویی را پر می‌کند کنترل می‌نماید. این شیر به شیلنگ‌های تامین آب متصل است که آب را به داخل ماشین ظرفشویی می‌آورند و دارم ماشین ظرفشویی را پر می‌کنند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، باید آن را تعویض کنید. همینطور اگر پمپ ماشین ظرفشویی معیوب باشد، مثلا به علت خرابی فن آن، می‌تواند باعث نشتی شود و معمولا نیاز به تعویض دارد. گاها نیز مشکل از درزگیر درب ماشین ظرفشویی است که باید جایگزین شود. هنگامی که همه این موارد را بررسی کردید و آن را تعویض نمودید، اگر مشکل همچنان پابرجا بود، می‌توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با ما تماس حاصل نمایید.

ماشین ظرفشویی با سروصدا کار می‌کند.

اگر ماشین ظرفشویی شما صدای بیش از حد یا غیرعادی تولید می‌کند، می‌تواند نشانه‌ی وجود مشکلی در ماشین باشد. ممکن تکه‌های غذا، تکه‌های شیشه یا سایر اشیاء در ماشین ظرفشویی گیر کرده باشند و باعث انسداد گشته‌اند که نتیجه صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی می‌باشد. قفل درب معیوب نیز می‌تواند باعث شود ماشین ظرفشویی به طور مداوم بوق بزند.

برای رفع سروصدای ماشین ظرفشویی ابتدا بررسی کنید که ظروف و قفسه‌های ظرف به درستی و ایمن در جای خود قرار گرفته‌اند. همینطور مطمئن شوید که بازوهای اسپری می‌توانند بدون مشکل بچرخند. همینطور بررسی کنید که حلقه‌‌های بازوی اسپری و درزگیرها شل یا فرسوده نشده باشند. همینطور گاها قطعات داخلی ماشین ظرفشویی نیز باعث ایجاد سروصدا می‌شوند. مثلا صدای مانند وز وز، جیغ یا ساییدن در طول چرخه تخلیه می‌تواند نشان‌دهنده خرابی پمپ تخلیه باشد. اگر پمپ معیوب باشد، ماشین ظرفشویی معمولا در طول چرخه شستشو صدای جیغ یا خش خش مداوم تولید می‌کند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، اغلب صدای وزوز یا جیغ بلندی ایجاد می‌کند. شنیدن صدای ساییدن نیز ممکن است ناشی از گیرکردن مواد غذایی در بازوی اسپری باشد.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.

گاها برخی از تماس‌های ما در شهر تعمیر از روشن نشدن ماشین ظرفشویی‌شان شکایت می‌کنند. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل آنچنان نباشد. نگران نباشید. ابتدا بررسی کنید که ماشین ظرفشویی به برق وصل است و مدارشکن قطع نشده باشد. همینطور باید خط تامین آب به ماشین ظرفشویی را بررسی کنید که متصل باشد، زیرا برای کار کردن به آب نیاز دارد. گاها نیز مشکل بحاطر بسته نشدن کامل درب است و می‌تواند بخاطر خراب بودن قفل درب باشد. توجه کنید که اگر درب به درستی بسته نشده است، این ویژگی ایمنی مانع کار کردن ماشین ظرفشویی می‌شود.

همینطور گاها مشکل بخاطر معیوب بودن قطعات داخلی است. اگر یکی از قطعات رله استارت موتور، فیوز حرارتی یا موتور محرک معیوب باشند، ماشین ظرفشویی احتمالا روشن نخواهد شد. همینطور کنترل پنل و برد کنترل اصلی نیز ممکن است علت کار نکردن ماشین ظرفشویی باشند. معمولا ایراد در این قطعات به ندرت اتفاق می‌افتد اما اگر ایرادی وجود داشته باشد احتمالا ماشین ظرفشویی را از کارکرد صحیح جلوگیری می‌کند. از آنجایی که تعویض این قطعات نیاز به مهارت و آشنایی با تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارد، بهتر است که آن را به متخصصان ما بسپارید.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *