خدمات تعمیر لباسشویی کنوود شهر تعمیر – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود در دنیا به دلیل دوام، استحکام و ویژگی‌های نوآورانه خود شناخته می‌شوند. با این حال حتی باکیفیت‌ترین لوازم خانگی نیز ممکن است هر از گاهی خراب شوند. اگر ماشین لباسشویی کنوود شما به درستی کار نمی‎کند یا به طور کامل از کار افتاده است، بهتر است که هر چه سریع‌تر ما تماس بگیرید. خوشبختانه امکان تعمیر لباسشویی کنوود در شهر تعمیر وجود دارد و شما می‌توانید در صورت هر گونه خرابی و آسیب به لباسشویی‌تان با ما تماس بگیرید. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر لباسشویی کنوود “شهر تعمیر” شامل چیست؟

کنوود یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین برندهای ماشین لباسشویی است. در طول دهه‌های گذشته برند کننو توانسته است بخش اعظمی از بازار مصرف لوازم خانگی را تصرف کند. این برند نام‌آشنا در سال ۱۹۴۶ در ژاپن به عنوان شرکت الکترونیکی تاسیس شد . این شرکت در ابتدا کار خود را با طراحی مجدد دستگاه توستر شروع کرد. اما سه سال بعد شروع به گسترش کرد و توانست انقلابی را با برندkenwood در آشپزخانه‌ها ایجاد کند. این برند در حال حاضردر تولید ضبط اتومبیل (صوتی و تصویری)، یخچال، فریزر، ماکروویو، جاروبرقی، غذاساز، مخلوط کن، کولر و ماشین لباسشویی پیشرو است. اگر ماشین لباسشویی کنوود شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید.

خوشبختانه امکان تعمیر انواع ماشین لباسشویی کنوود در شهر تعمیر وجود دارد. ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ماشین لباسشویی کنوود داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ماشین لباسشویی آشنا هستیم. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود، ابتدا باید درخواست‌تان در سایت را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین لباسشویی کنوود شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر لباسشویی کنوود هستند. متخصصان تعمیرکار شهر تعمیر تقریبا با اساس کار انواع ماشین‌ لباسشویی کنوود موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ماشین لباسشویی شما را بالاتر ببرند.

تعمیر لباسشویی کنوود

برخی از مشکلات رایج لباسشویی‌های کنوود که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی به شدت تکان می‌خورد یا می‌لرزد.

کمی لرزش و حرکت ماشین لباسشویی در طول یک چرخه شستشو طبیعی است و جای نگرانی نیست. اما در صورتی که با صدای بلند شروع به لرزش کند یا زیاد تکان بخورد، نشان می‌دهد که مشکلی در ماشین لباسشویی شما وجود دارد که باید تعمیر شود. شایع‌ترین علت این مشکل این است که ماشین لباسشویی شما تراز نشده است. شم باید پایه‌های لباسشویی را دوباره تنیم کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید. البته گاهی نیز مشکل بخاطر بارنامتعادل است. مثلا در ماشین‌های لباسشویی درب بالا می‌توانید چرخه شستشو را متوقف کنید و لباس‌های داخل آن را دوباره تنظیم نمایید تا وزن به طور مساوی توزیع شود.

ماشین لباسشویی با سروصدای زیادی کار می‌کند.

مشکل رایج بعدی که ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد، این است که ماشین لباسشویی با سروصدای زیادی کار می‌کند. در بیشتر مواقع این سروصدا بخاطر تراز نشدن لباسشویی و گیر کردن شی خارجی در ماشین است. البته گاها نیز مشکل از نقص قطعه داخلی مانند موتور است. در چنین شرایط شما برای تعمیر لباسشویی کنوود خود به تعمیرکار حرفه‌ای نیاز دارید. بهتر است که برای رفع علت مشکل لباسشویی خود را با تعمیرکاران ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید.

لباس‌ها پاره شده بیرون می‌آیند.

اگر لباس‌ها یا ملحفه‌های شما با سوراخ یا پارگی بیرون می‌آیند، این نشان می‌دهد که مشکلی در لباسشویی شما وجود دارد. این مشکل دیگری است که معمولا به دلیل وجود چیزی مثل یکقطعه تیر در ماشین لباسشویی شما ایجاد می شود. همچنین می تواند ناشی از وجود مشکل جدی باشد. در صورتی که خودتان نتوانستید مشکل را رفع کنید، حتما برای تعمیر یخچال کنوود خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی‌کند.

اگر ماشین لباسشویی شما به درستی تخلیه نمی کند، احتمالا مشکل به دلیل وجود انسداد در جایی در سیستم تخلیه ماشین لباسشویی می‌باشد. محتمل‌ترین قطعه که می‌تواند بر روی تخلیه ماشین لباسشویی تاثیر بگذارد، فیلتر است. معمولا فیلتر در ماشین لباسشویی با زباله مسدود می‌شود و منجر به عدم کارکرد درست سیستم تخلیه می‌گردد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر را برای انسداد بررسی کنید و آن را تمیز کنید. همینطور برای جلوگیری از بروز این اتفاق در آینده، بهتر است که فیلتر را به طور منظم تمیز کنید.

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.

رایج‌ترین علتی که باعث می‌شود، ماشین لباسشویی شما نچرخد، این است که بیش از حد پر شده است. بنابراین ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید که بیش از حد بارگذاری نشده باشد. گاها نیز مشکل بخاطر وجود قطعه داخلی معیوب مثل موتور یا بر کنترل است. برای رفع این مشکل و تعویض قطعات مورد نظر شما باید تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. در صورتی خرابی موتور یا برد کنترل خوشبختانه امکان تعمیر آن در شهر تعمیر وجود دارد. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیر یخچال ال جی را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی کار نمی‎کند.

شما باید در ابتدا در مورد وصل بودن ماشین لباسشویی خود به برق مطمئن شوید. مثلا می‌توانید پریز برق با وسیله‌ی برقی دیگری مثل شارژ تلفن تست کنید. این احتمال وجود دارد که مشکل از پریز برق باشد. اگر مشکل از پریز برق نیست، ممکن است سوئیچ درب مشکل داشته باشد. سوئیچ در دستگاه کوچک زیر درب است که از کارکرد دستگاه در هنگام باز بودن درب جلوگیری می‌کند. سوئیچ را بررسی کنید و مطمئن شوید که خراب نیست. اگر سوئیچ را فشار دهید و صدای کلیک به گوش‌تان نخورد، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

البته اگر ماشین لباسشویی شما در میانه چرخه خاموش می‌شود، ممکن است به دلیل بار بیش از حد باشد. برای لباسشویی‌های درب بالا می‌توانید چندین لباس را بیرون بیاورید و با روشن خاموش کردن مجدد ماشین لباسشویی، آن را دوباره تنظیم کنید. در صورتی نتوانستید مشکل را حل کنید، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی کنوود خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی نشتی دارد.

اگر متوجه نشت آب از ماشین لباسشویی خود شدید، ابتدا سعی کنید مشخص کنید که آب از کجا خارج می‌شود. اگر آب از جلوی ماشین لباسشویی شما نشت ‌می‎کند، احتمالا لاستیک درب معیوب است. اگر لاستیک دارای کف صابون است، آن را تمیز کنید و تعویض نمایید. اما اگر آب از زیر یا پشت دستگاه نشت می‌کند، شما باید اتصالات مختلف دستگاه را بررسی کنید. شلنگ‌ها و دیگر اتصالات را از نظر پارگی و ساییدگی بررسی کنید. توجه کنید که ممکن است نشت به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده باشد. در صورتی نتوانستید مشکل را حل کنید، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی کنوود خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی با آب پر نمی‌شود.

اگر ماشین لباسشویی شما با آب کافی پر نمی‌شود یا اصلا با آب پر نمی‌شود، بهترین ایده برای شروع این است که شیلنگ‌های آب را بررسی کنید. شیلنگ‌های آبی گاهی مسدود شده یا کج می‌شوند و مانع ورود اب به ماشین لباسشویی می‌گردند. برای انجام این کار، شما فقط باید محل شلنگ‌‌ها را پیدا کنید و آنها را از نظر گرفتگی یا پیچ خوردگی بررسی کنید و در صورت یافتن گرفتگی یا پیچ‌خوردگی شیلنگ را صاف کنید تا آب آزادانه از آن عبور کند. همچنین باید شیر آب را بررسی کنید، ممکن است مشکل از شیر آب باشد.

درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود.

اگر درب ماشین لباسشویی شما باز نمی‌شود، احتمالا مشکل به دلیل پر بودن ماشین لباسشویی شما با آب است که مانع باز شدن قفل درب می‌گردد. برای باز کردن درب، ماشین لباسشویی خود را روی چرخه تخلیه قرار دهید. به این ترتیب ماشین لباسشویی آب را تخلیه ‌می‌کند و به شما اجازه می‌دهد درب را باز کنید. زمانی که درب را باز کردید، باید سیستم تخلیه و فیلتر را بررسی کنید و مطمئن شوید که انسدادی در آن‌ها وجود ندارد. البتهاگر درب شما حتی زمانی که آبی ندارد، باز نمی‌شود، ممکن است به دلیل معیوب بودن سوئیچ درب یا برد کنترل باشد. این عناصر داخلی باید با یک مولتی متر بررسی و سپس تعمیر یا تعویض شوند. پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر لباسشویی کنوود خود حتما با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

لباسشویی بو می‌دهد.

اگر ماشین لباسشویی شما بو می‌دهد، احتمالا بخاطر تجمع باکتری‌ها و کثیفی در ماشین لباسشویی شماست. این مشکل اغلب به دلیل استفاده از شستشوی سرد و باقی ماندن مواد شوینده پس از یک چرخه ایجاد می‌شود که به مرور زمان به کثیفی تبدیل می‌گردد و نتیجه بوی بد ماشین لباسشویی است. برای خلاص شدن از شر بوی بد ماشین لباسشویی خود، آن را بر روی در یک چرخه شستشوی در داغ ترین حالت ممکن روشن کنید. البته بدون هیچ لباسی! همینطور برای جلوگیری از تکرار این اتفاق، بهتر است که ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر یخچال کنوود تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *