تعمیر لباسشویی ال جی و پرتکرارترین مشکلات آن

تعمیر لباسشویی ال جی

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی در کمترین زمان ممکن را دارید، می‌توانید برای تعمیر سریع و مقرون به صرفه با شهر تعمیر تماس حاصل نمایید. تمامی تعمیرکاران ماشین لباسشویی شهر تعمیر آموزش دیده و واجد شرایط هستند و مطمئن باشید که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد. فقط کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پرتکرارترین تماس‌های ما در مورد تعمیر لباسشویی ال جی

برخی از مشکلات رایجی که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن سوال می‌شود، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید. همینطور شما می‌توانید درخواست خود را مبنی بر تعمیر ماشین لباسشویی ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین لباسشویی شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

شما می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر لباسشویی ال جی هستند.

علت نمایش ارور در ماشین لباسشویی ال جی چیه؟

ارورهایی که در صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی ظاهر می‌شوند، در مورد وجود مشکلی به شما اخطار می‌دهند. شما باید با توجه به دستور خطا ظاهر شده اقدامات لازم را انجام دهید و مشکل را رفع نمایید. در زیر تعدادی از رایج‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی را مشاهده می‌کنید.

  • UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
  • EI یا AE: خطای نشت آب
  • OE: خطای تخلیه
  • PF: خطای قطع ناگهانی برق
  • PE: خطای سنسور فشار
  • PE: خطای سنسور فشار
  • LE: خطای موتور
  • DD UE: خطای عدم تعادل دیگ
  • DE: خطای سوئیچ درب
  • NC: خطای ماژول NFC

شما می‌توانید خودتان با توجه به مفهوم ارور مشکل را حل کنید یا جهت ارسال کارشناس درخواست تعمیر لباسشویی ال جی را پر کنید.

چرا ماشین لباسشویی من روشن نمیشه؟

یکی از پرتکرارترین تماس‌هایی که در شهر تعمیر زیاد با آن مواجه می‌شویم این است که ماشین لباسشویی ال جی من روشن نمی‌شود. این مشکل می‌تواند دلایل متنوعی داشته باشد که حتی برخی از آن‌ها در خانه توسط خودتان قابل حل است. اول از همه اینکه شما باید اتصال ماشین لباسشویی به برق را بررسی کنید. مثلا دستگاه دیگری را به پریز برق وصل کنید و از سالم بودن پریز اطمینان حاصل نمایید. گاهی نیز مشکل از فیوز ماشین لباسشویی است که باید تعویض گردد. در غیر این صورت مشکل از معیوب بودن قفل درب، تایمر، موتور یا برد کنترل است که در این صورت نیاز به تمیر ماشین لباسشویی ال جی به صورت تخصصی دارید. در چنین شرایطی بهتر است که با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با ارسال تعمیرکار مشکل شما را سریع‌تر حل نمایند.

تعمیر لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی شستشو رو شروع نمی‌کنه؟

بهتر است قبل از اینکه برای درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود اقدام کنید، در مورد برخی احتمالات مطمئن شده باشید. مثلا ممکن است دکمه TIME DELAY را زده باشید. این دکمه برای شستشوی با تاخیر است و شستشو را از زمانی که تعیین کرده باشید، شروع خواهد کرد.

لباسشویی ال جی من لباس‌ها رو خوب نمیشوره!

این مشکل گاهی اوقات بخاطر حجم بالای لباس‌های داخل ماشین لباسشویی می‌باشد. در صورتی که حجم لباس بیشتر از ظرفیت دستگاه باشد، احتمال اینکه لباس‌ها خوب شسته نشوند، بالاست. مورد دیگر می‌تواند بخاطر مقدار کم مواد شوینده باشد. همینطور شما باید در مورد زمان شستشو و کثیفی لباس‌های خود نیز دقت کنید. اگر مشکل از هیچ یک از این موارد نیست، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید یا برای تعمیر لباسشویی ال جی خود درخواست دهید.

چرا درب لباسشویی من باز نمیشه؟

معمولا این مشکل زمانی رخ می‌دهد که قلاب و دیگر اتصالات درب یا میکروسوئیچ خراب شده باشند. گاها نیز مشکل بخاطر پمپ تخلیه یا برد در صورت وجود آب در ماشین لباسشویی است. در هر صورت جای نگرانی نیست و تعمیرکاران ما می‌توانند مشکل را حل کنند.

چرا ماشین لباسشویی من به شدت میلرزه؟

لرزش غیرعادی یکی دیگر از مشکلات رایجی است که تماس پیرامون آن زیاد است. در بیشتر موارد مشکل فقط بخاطر تراز نشدن درست ماشین لباسشویی در سطحی صاف می‌باشد. در غیر اینصورت مشکل جدی‌تر بوده و شاید نیاز به تعویض بلبرینگ یا کمک‌های لباسشویی ال جی باشد. در هر صورت تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در شهر تعمیر می‌تواند مشکل دستگاه را به درستی تشخیص دهد و آن را حل کند.

لباسشویی من سروصدای زیادی داره!

تقریبا این مشکل نیز به علت تراز نشدن درست یا خرابی بلبرینگ یا کمک‌های لباسشویی می‌باشد. البته گاها مشکل‌ از پمپ تخلیه یا خرابی موتور می‌باشد که باید آن را جدی بگیرید و برای تعمیر لباسشویی ال جی خود درخواست دهید.

چرا آب وارد ماشین لباسشویی نمیشه؟

محتمل‌ترین علت، خراب بودن شیربرقی، میکروسوئیچ درب، هیدروستات و برد الکترونیک یا تایمر است که مانع ورود آب به دیگ ماشین لباسشویی می‌شود. البته بهتر است قبل از تماس با کارشناسان ما حتما دقت کنید که شلنگ ورودی آب پیچ نخورده باشد یا مسدود نشده باشد. حتی گاها در شهر تعمیر پیش امده است که فقط شیر ورودی بسته بوده است و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

موقع دست زدن به ماشین لباسشویی دچار برق‌گرفتگی میشم!

این مشکل بخاطر عدم قرارگیری درست سیم ارث در مسیر تخلیه زمین است. البته مشکل می‌تواند از لخت شدن یکی از سیم‌های داخل ماشین لباسشویی نیز باشد. در هر صورت برای رعایت ایمنی بیشتر خودتان و خانواده‌تان بهتر است که از تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لباسشویی تخلیه نمیکنه!

شاید مشکل فقط از پیچ خوردن شیلنگ تخلیه باشد. حتما اول این مورد را بررسی کنید. اما اگر مشکل از پیچ خوردن شیلنگ نباشد، احتمال مشکل در پمپ تخلیه یا سیستم هیدروستات است. در چنین شرایطی شما برای تعمیر لباسشویی ال جی باید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد نحوه ثبت درخواست شما را راهنمایی کنند.

لباسشویی نشتی دارد!

نشتی در ماشین لباسشویی می‌تواند بخاطر شل شدن شیر یا شیلنگ‌های ورودی آب، سوراخ بودن شیلنگ‌ تخلیه یا شیلنگ‌های داخلی، شکسته شدن پمپ تخلیه، مشکلات مرتبط با درب، خراب بودن سوئیچ سطح آب، معیوب بودن درام ماشین لباسشویی یا استفاده بیش از حد از مواد شوینده و بارگیری بیش از حد اشاره کرد.

در ابتدا شیرهای ورودی آب که روی دیوار پشتی یا کنار ماشین لباسشویی قرار گرفته‌اند و همینطور آسیب یا گرفتگی شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. در مورد بقیه موارد بهتر است که با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید. خوشبختانه امکان رفع هر گونه نشتی ماشین لباسشویی در مجموعه‌ی شهر تعمیر وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تان را ثبت کنید.

ماشین در حین کار خاموش میشه!

معمولا این مشکل در اثر خرابی برد الکترونیک و یا تایمر اتفاق می‌افتد. از آنجایی که تعمیر خرابی برد الکترونیک و یا تایمر کار تخصصی است، شما نمی‌توانید خودتان آن را انجام دهید. بدین منظور باید با کارشناس تعمیر لباسشویی ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر لباسشویی ال جی تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *