خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ شهر تعمیر – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما به درستی کار نمی‌کند، باید قبل از اینکه مشکل جدی‌تر شود، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما نمی‌چرخد یا تخلیه نمی‌کند، یا با سروصدای زیاد کار می‌کند و با لرزش همراه است، یا هر با هر مشکل دیگری مواجه شده‌اید، بهتر است که هر چه سریع‌تر با ما تماس بگیرید. متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ شهر تعمیر دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به رفع تمامی مشکلات این مدل لباسشویی هستند.

خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ شهر تعمیر شامل چیست؟

سامسونگ یکی از تولیدکنندگان انواع ماشین لباسشویی بازار جهانی می‌باشد و سال‎‌هاست که در تولید لوازم خانگی پیشرو است. این برند برای اولین بار در سال 1974 با Galaxy WM وارد بازار ماشین لباسشویی شد و از آن زمان تاکنون طراحی‌های خود را به روز نگه داشته است. ماشین‌های لباسشویی سامسونگ با فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده‌اند اما با این حال گاها نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. خوشبختانه ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ماشین لباسشویی آشنا هستیم.

شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود، ابتدا باید درخواست‌تان را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین لباسشویی سامسونگ شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر لباسشویی سامسونگ هستند. متخصصان تعمیرکار تقریبا با اساس کار انواع ماشین‌ لباسشویی سامسونگ موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ماشین لباسشویی شما را بالاتر ببرند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ
تعمیر لباسشویی سامسونگ

برخی از مشکلات رایجی لباسشویی‌های سامسونگ که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

مسائل مربوط به تخلیه آب

مشکلات تخلیه آب زمانی رخ می‌دهد که آب به درستی از دستگاه تخلیه نشود و در درام جمع گردد. اگر ماشین لباسشویی شما قدیمی باشد، احتمالا کد خطا E2 در صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. برای ماشین‌های لباسشویی جدید این حد خطا به 5E تغییر یافته است. برای رفع مشکل ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

  • فیلتر پمپ تخلیه آب را بررسی کنید: معمولا فیلتر پمپ تخلیه در پایین دستگاه قرار دارد اما پیشنهاد می‌کنیم برای یافتن محل دقیق آن به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه کنید. پنل دسترسی را فشار دهید تا باز شود. سپس درپوش فیلتر را باز کنید و فیلتر را از نظر جسم خارجی از جمله پرز، سکه، گیره مو و غیره بررسی نمایید.
  • شلنگ تخلیه را از نظر پیچ خوردگی و گرفتگی بررسی کنید. پرز، پارچه، سیم، پیچ، میخ و غیره را که ممکن است باعث انسداد شده باشد را بردارید و شیلنگ با دست‌تان صاف کنید.
  • دستگاه را روی چرخه تخلیه تنظیم کنید تا آب باقیمانده از آن خارج شود. اگر آب تخلیه نشد، برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس بگیرید.

مسائل مربوط به قفل شدن درب

قفل درب ویژگی ایمنی است که اکثر ماشین‌های لباسشویی از آن برخوردارند. هنگامی که چرخه شستشو در حال اجرا باشد، قفل درب کار می‌کند تا از باز شدن درب جلوگیری کند. شما می‌توانید با فشار دادن دکمه شروع و مکث، ماشین لباسشویی را متوقف کنید. هنگامی که ماشین لباسشویی مکث کرد، می‌توانید درب آن را باز کنید. اگر همچنان مشکل دارید، ممکن است نشان دهنده نقص در درب باشد و باید با متخصصین ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی یکی از دیگر از مسائلی است که در شهر تعمیر زیاد در مورد آن با ما تماس گرفته می‌شود. قبل از اینکه بخواهید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید، باید چندین مورد را چک کنید. ابتدا بررسی کنید که ماشین لباسشویی شما به درستی به منبع برق وصل شده و پریز برق مشکلی ندارد. مثلا دستگاه دیگری را به پریز وصل کنید و از بابت عدم وجود مشکل در پریز برق مطمئن شوید. سپس به بررسی شیرهای آب بپردازید. شیرهای آب ورودی باید کاملا باز باشند. پس از آن ماشین لباسشویی خود را با روشن کردن آن تست کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما باز هم کار نکرد، باید کلید برق یا همان مدارشکن را ریست کنید. بدین منظور آن را از منبع تغذیه جدا کنید و حدود 5 دقیقه صبر کنید. با اینکار کلید مدار به طور خودکار ریست می‌شود. اگر مشکل همچنان پابرجا بود، بهتر است که با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید.

مشکلات مربوط به جریان آب

اگر ماشین لباسشویی شما آب کافی دریافت نکند، باعث اختلال در عملکرد آن می‌شود. دلایل متعددی وجود دارد که جریان آب به ماشین لباسشویی متوقف شده است. ابتدا باید بررسی کنید که شیرهای آب سرد و گرم تا انتها باز باشند و هیچ گونه پیچ خوردگی یا آسیبی به شیلنگ‌ها وارد نشده است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که هیچ انسدادی در شیلنگ‌ها وجود ندارد که جریان آب را متوقف کند. هنگامی که همه این موارد را بررسی کردید، در را باز و بسته کنید، قبل از فشار دادن مجدد دکمه شروع و مکث، مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است. اگر مشکل پابرجا بود، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود با ما تماس حاصل نمایید.

مسائل مربوط به نشتی آب

نشتی آب یکی از مشکلات رایج در ماشین‌های لباسشویی است. دلایل متعددی برای نشتی ماشین لباسشویی وجود دارد، اما خوشبختانه که همگی به آسانی قابل رفع هستند. ابتدا بررسی کنید که درب محکم بسته شده و آسیبی به درزگیرها وارد نشده است. سپس اتصالات شلنگ‌ها را بررسی کنید. به محل اتصال شیلنگ تخلیه در سیستم زهکشی لباسشویی توجه ویژه ای داشته باشید.

یکی دیگر از دلایل رایج نشتی ماشین لباسشویی این است که نوع ماده شوینده استفاده شده مناسب این دستگاه نیست. در مورد ماده شوینده لباسشویی خود تحقیق کنید و سپس آن را تست نمایید. اگر مشکل نشتی حل نشد، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مشکلات مربوط به کف کردن بیش از حد

کف کردن بیش از حد در نتیجه استفاده از مواد شوینده اشتباه یا استفاده زیاد از مواد شوینده است. ابتدا بررسی کنید مواد شوینده‌ای که استفاده می‌کنید برای دستگاه شما مناسب است و از مقدار مناسبی استفاده می‌کنید. همینطور ممکن است مشکل بخاطر فشار آب ناکافی خانه باشد. اگر فشار آب کافی نباشد، ماشین لباسشویی شما نمی‌تواند به درستی کار کند و ممکن است پس از اتمام چرخه شستشو، مقدار کمی ماده شوینده باقی مانده باشد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ
تعمیر لباسشویی سامسونگ

لرزش و سروصدای بیش از حد ماشین

اینکه ماشین لباسشویی شما در حین کارکردن کمی صدا ایجاد کند، طبیعی است. اما اگر متوجه صدای جدید یا شدیدتر از حد معمول ماشین لباسشویی خود شدید، نباید آن را نادیده بگیرید. در مورد اینکه ماشین لباسشویی خود روی سطح صافی قرار دارد مطمئن شوید و اگر نیاز به تنظیم آن دارید، دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که ماشین لباسشویی خود را بیش از حد یا کمتر از حد معمول پر کرده‌ باشید، که باعث توزیع ناهموار در طول چرخش می‌شود. اگر راه‌حل‌های فوق کارساز نبود، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

نمایش ارور 8E لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات ماشین لباسشویی ارور 8E را برای کاربران نمایش می‌دهد. برای رفع این مشکل ابتدا لباسشویی خود را خاموش کنید و 30 ثانیه صبر کنید. سپس دستگاه را روشن کنید و چرخه‌ی شستشوی تازه‌ای را شروع کنید. اگر دستگاه دوباره خطای 8E را نمایش داد، باید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *