خدمات تعمیر لباسشویی دوو شهر تعمیر – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر لباسشویی دوو

لباسشویی دوو به دلیل کیفیت ساخت بالا خود توانسته است، اعتماد مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند. با این حال هر چقدر هم که لباسشویی شما بادوام باشد، با گذشت زمان اجزای آن از کار می‌افتند. خوشبختانه امکان تعمیر لباسشویی دوو در شهر تعمیر وجود دارد و شما می‌توانید در صورت هر گونه خرابی و آسیب به لباسشویی‌تان با ما تماس بگیرید. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر لباسشویی دوو “شهر تعمیر” شامل چیست؟

خوشبختانه اکثر ماشین‌های لباسشویی مدرن دوو می‌توانند خرابی‌های رخ داده در سیستم را تشخیص دهند. این برند لباسشویی به لطف کنترل الکترونیکی خود، تجهیزات مشکل‌دار را پیدا کرده و با نمایش کد خطای خاص روی نمایشگر کاربر را از آن مطلع می‌کند. دستگاه‌های نیمه اتوماتیکی که صفحه نمایش ندارند، با چشمک زدن علامتی روی صفحه کنترل، فرد را از وجود نقص مطلع می‌نمایند. ما رایج‌ترین خرابی‌هایی که در لباسشویی‌های دوو رخ می‌دهند را برای شما در زیر معرفی کرده‌ایم که امکان تعمیر آن‌ها در شهر تعمیر وجود دارد.

خوشبختانه ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ماشین لباسشویی آشنا هستیم. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود، ابتدا باید درخواست‌تان را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین لباسشویی دوو شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر لباسشویی دوو هستند. متخصصان تعمیرکار شهر تعمیر تقریبا با اساس کار انواع ماشین‌ لباسشویی دوو موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ماشین لباسشویی شما را بالاتر ببرند.

تعمیر لباسشویی دوو
تعمیر لباسشویی دوو

برخی از مشکلات رایج لباسشویی‌های دوو که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

مشکلات مرتبط با سیستم تخلیه

مشکلات مرتبط با سیستم تخلیه در لباسشویی‌های دوو با خطای OE نمایش داده می‌شوند. یکی از دلایل احتمالی بروز این نقص می‌تواند مربوط به خرابی پمپ آب یا آسیب به سیم‌های منبع تغذیه منتهی به پمپ باشد. شما باید فیلتر را از نظر جسم خارجی بررسی کنید چرا که احتمال گرفتگی فیلتر و سایر قسمت‌های سیستم تخلیه وجود دارد. همچنین ممکن است شلنگ تخلیه به درستی وصل نشده یا پیچ خورده باشد. در صورتی که مشکل از پیچ خورگی شیلنگ تخلیه نیست، بهتر است که برای تعمیر لباسشویی دوو خود با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس بگیرید.

مشکلات مرتبط با جریان آب

ورود آب به دیگ لباسشویی گاها بسیار کم یا بدون هیچ ورودی آب اتفاق می‌افتد که در مورد لباسشویی دوو شما آن را به شکل خطای IE بر روی صفحه نمایش مشاهده می‎کنید. البته در بیشتر موارد، این کد نشان‌دهنده مشکلاتی در سیستم لباسشویی نیست. ممکن است فراموش کرده باشید که دریچه ورودی را باز کنید، در نتیجه آب وارد دیگ لباسشویی نشده است. همچنین دلیل آن ممکن است بخاطر فشار ناکافی آب باشد. اگر هیچ کدام از دو مورد ذکر شده نیست، پس شلنگ ورودی را از نظر پیچ‌خوردگی و گرفتگی بررسی کنید و فیلتر واقع در لوله ورودی را بشویید. در برخی موارد نادر نیز، کد خطا نشان از خرابی سوئیچ فشار دارد. سوئیچ فشار، سطح مصرف آب را تنظیم می‌کند. هنگامی که همه این موارد را بررسی کردید، اگر مشکل پابرجا بود، می‌توانید برای تعمیر لباسشویی دوو خود با ما تماس حاصل نمایید.

مشکلات مرتبط با درب لباسشویی

کد خطای LE در ماشین لباسشویی دوو به شما می‌گوید که درب محکم بسته نشده است. ممکن است قفل درب لباسشویی خراب شده باشد یا به دلیل ساییدگی لولاها بسته نمی‌شود. شما می‌توانید با فشار دادن دکمه شروع و مکث، ماشین لباسشویی خو را دوباره راه بیندازید. اگر همچنان مشکل دارید، ممکن است نشان دهنده نقص در درب باشد و باید با متخصصین ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی دوو
تعمیر لباسشویی دوو

خرابی سوئیچ فشار

اگر با کد خطای E9 در ماشین لباسشویی خود مواجه شدید، باید بدانید که این کد خطا در مورد خرابی سوئیچ فشار خبر می‌دهد. برای اطمینان از محکم بودن اتصال لوله به المنت، باید شیلنگ منتهی به سنسور آبگیری را بررسی کنید. ممکن است نیاز به تعویض سوئیچ فشار داشته باشید. از آنجایی که تعویض سوئیچ فشار نیاز به مهارت و آشنایی با تعمیر ماشین لباسشویی دارد، بهتر است که آن را به متخصصان ما بسپارید.

توقف هنگام شستشو

از جمله رایج‌ترین دلایل توقف ماشین لباسشویی هنگام شستشو انسداد فیلتر پمپ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، ارتفاع نامناسب شلنگ تخلیه و استفاده از مقدار نامناسب مواد شوینده است که برخی از آن‌ها توسط خودتان قابل رفع هستند. اما در صورتی که مشکل پابرجا بود می‌توانید برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سروصدا و لرزش

تراز نبودن دستگاه، بسته بودن پیچ و مهره‌های انتقال یا ترانزیت، صاف و هموار بودن سطح و زمین زیر دستگاه از جمله دلایلی هستند که موجب سروصدا و لرزش ماشین لباسشویی می‌گردند. با این حا گاهی مشکل جدی‌تر بوده و حتی ممکن است به خرابی موتور برگردد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم سروصدای و لرزش ماشین لباسشویی خود را جدی بگیرید تا از آسیب بیشتر به آن جلوگیری نمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره در مورد تعمیر لباسشویی دوو خود با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید. مطمئنا کارشناسان ما بهتر می‌توانند با توجه به مشکل‌‎تان شما را راهنمایی نمایند.

از دیگر خرابی‌هایی که در مورد ماشین لباسشویی دوو زیاد گزارش می‌شود، می‌توان به خرابی هیتر، سنسور سطح آب، گرفتگی توری فیلتر در شیلنگ ورودی آب، پارگی تسمه محرک، نشتی از زیر لباسشویی اشاره کرد.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر لباسشویی دوو تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *