خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا شهر تعمیر – همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید!

تعمیر لباسشویی اسنوا

اسنوا یکی از نام‌آشناترین برندهای بازار ایران است که توانسته است توجه درصد بالایی از خریداران لوازم خانگی را به خود جلب کند. مخصوصا ماشین لباسشویی این برند که بسیار پرتقاضا بوده و اعتماد مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده است. با این حال هر چقدر هم برند ماشین لباسشویی شما معروف باشد، باز هم احتمال بروز مشکل وجود دارد. خوشبختانه امکان تعمیر لباسشویی اسنوا در شهر تعمیر وجود دارد و شما می‌توانید در صورت هر گونه خرابی و آسیب به لباسشویی‌تان با ما تماس بگیرید. بدین منظور کافیست که فرم درخواست تعمیرات را پر کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا “شهر تعمیر” شامل چیست؟

اسنوا از جمله برندهای ایرانی موفق لوازم خانگی می‌باشد که از سال 1384 با تولید اجاق گاز و کولر آبی فعالیت خود را در بازار ایران شروع کرده است. پس از آن دامنه‌ی فعالیت خود را افزایش داده و به تولید ماشین لباسشویی، تلویزیون و یخچال فریزر پرداخته است. لوازم خانگی اسنوا با فناوری پیشرفته‌ای ساخته می‌شوند اما با این حال گاها نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. خوشبختانه امکان تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا مخصوصا از آنجایی که ساخت ایران هستند و قطعات آن‌ها در دسترس می‌باشد، در شهر تعمیر وجود دارد.

خوشبختانه ما در شهر تعمیر تجربه‌ی زیادی در تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا داریم و با همه ایرادات و ریزه‌‌کاری‌های این مدل ماشین لباسشویی آشنا هستیم. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود، ابتدا باید درخواست‌تان در سایت را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل خواهند نمود و جهت ارسال تعمیرکار با شما هماهنگ خواهند شد. متخصصان ماشین لباسشویی اسنوا شهر تعمیر با تجهیزات کاملی به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تنها در یک جلسه مشکل را حل کنند. با این حال در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، احتمال هماهنگی برای جلسه دوم نیز وجود دارد.

سهولت درخواست تعمیرات، کیفیت بالا و هزینه‌های منصفانه از جمله ویژگی‌هایی است که ما را از دیگر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تعمیرات لوازم خانگی متمایز کرده است. همینطور می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در مورد عیب‌یابی و تشخیص هر گونه مشکل شما را راهنمایی نمایند. تمامی تعمیرکاران مجموعه‌ی ما دوره‌های آموزشی بسیار باکیفیتی را گذارنده‌اند و مسلط به تعمیر لباسشویی اسنوا هستند. متخصصان تعمیرکار شهر تعمیر تقریبا با اساس کار انواع ماشین‌ لباسشویی اسنوا موجود در بازار ایران آشنا هستند و با تشخیص و عیب‌یابی درست می‌توانند طول عمر ماشین لباسشویی شما را بالاتر ببرند.

تعمیر لباسشویی اسنوا
تعمیر لباسشویی اسنوا

برخی از مشکلات رایج لباسشویی‌های اسنوا که هر روز در شهر تعمیر در مورد آن درخواست تعمیر داریم، در زیر برای شما لیست شده است. اگر شما نیز با هر یکی از مشکلات زیر مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

1) ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.

اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی‌شود، ابتدا باید بررسی کنید که به برق وصل است یا نه! می‌توانید اینکار را با جدا کردن ماشین لباسشویی و وصل کردن دستگاه الکترونیکی دیگر به همان پریز تست کنید. اگر دستگاه کار نکرد، احتمالا مشکل از پریز برق است و شاید نیاز باشد که با یک برقکار تماس بگیرید.

اما اگر پریز مشکلی نداشت، احتمالا مشکل از خود ماشین لباسشویی است. بهتر است که با بررسی کلید برق اصلی، سوکت برق و فیوز شروع کنید. همینطور اتصالات آن‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در محل اتصال خود شل نیستند. اگر مشکل از این موارد نبود، قفل درب را بررسی کنید که حتما بسته باشد. اگر هیچ یک از موارد بالا دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی نیستند، احتمالا مشکل بخاطر خرابی برد کنترل الکترونیکی یا برد کنترل موتور است و هر دو نیاز به تعویض دارند.

2) ماشین لباسشویی با سروصدا کار می‌کند.

شایع‌ترین دلیل برای سروصدای ماشین لباسشویی، عدم توازن دیگ یا خود ماشین لباسشویی است. اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی روی یک سطح کاملا صاف قرار گرفته است و هر یک از پایه‌ی دستگاه در جای خود قفل شده‌اند. اگر دستگاه شما تراز است و همچنان با سروصدای بیش از حد کار می‌کند، ممکن است مشکل بزرگ‌تری داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر لباسشویی اسنوا خود حتما با کارشناسان ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

3) ماشین لباسشویی با لرزش همراه است.

معمولا لباسشویی‌های قدیمی در حین کار کمی لرزش دارند اما در مورد مدل‌های جدید ر این مشکل نسبتا حل شده است. اگر لباسشویی شما با لرزش زیادی همراه است، ممکن از وجود مشکلی خبر می‌دهد. ممکن است مشکل بخاطر عدم تعادل ماشین لباسشویی یا حجم زیاد لباس‌ها باشد. به این ترتیب در طول شستشو به لرزه در می‌آید. اگر ماشین لباسشویی شما فقط گاهی اوقات بیش از حد می‌لرزد، احتمالا علت آن همین است.

4) ماشین لباسشویی هنگام تخلیه با صدا همراه است یا اصلا تخلیه نمی‌کند.

در این چنین شرایطی به احتمال بالا پمپ تخلیه معیوب یا مسدود شده است. انسداد در پمپ می‎تواند به دلیل تجمع الیاف پارچه یا هر گونه کثیفی رخ دهد. شما به سادگی می‌توانید با تمیز کردن پمپ و شیلنگ مشکل را حل کنید. توصیه می‌شود برای تعمیر لباسشویی اسنوا خود با متخصص تعمیرکاران ما در شهر تعمیر تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی اسنوا
تعمیر لباسشویی اسنوا

5) ماشین لباسشویی با آب پر نمی‌شود.

همه‌ی ما می‌دانیم که ماشین لباسشویی نمی‌تواند لباس ها را بدون آب بشوید. اگر ماشین لباسشویی با آب پر شود احتمالا مشکلی وجود دارد و به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد. ابتدا باید بررسی کنید که منبع ورودی آب خانه به لباسشویی کار می‌کند. مثلا ممکن است شیرهای ورودی آب مشکل داشته باشند. اگر شیرهای ورودی آب به درستی کار نمی‌کنند، به راحتی می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید. در غیر اینصورت ممکن است مشکل بخاطر خرابی سنسور سطح آب، سنسور دما، قفل درب یا برد کنترل الکترونیکی باشد. تشخیص علت این مشکل دشوار است و باید از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

6) ماشین لباسشویی بیش از حد پر یا کم پر می‌شود.

این مشکل نیز ممکن است بخاطر شیرهای ورودی آب یا سنسور سطح آب اتفاق بیفتد. در صورتی که سنسور سطح آب خراب باشد، ممکن است باعث پر شدن بیش از حد ماشین لباسشویی شود. ماشین لباسشویی که بیش از حد از آب پر می‌شود، حتی بدتر از ماشین لباسشویی است که پر نمی‌شود، زیرا ممکن است در نهایت منجر به سرریز شدن آب به داخل آشپزخانه‌تان شوید.

7) ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.

مکانیسم چرخش و سیستم تخلیه هر دو به هم متصل هستند. بنابراین اگر سیستم تخلیه کار نکند، دستگاه نمی‌چرخد. اگر فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد، می‌تواند منجر به نچرخیدن ماشین لباسشویی شود. همینطور اگر درب ماشین لباسشویی شما به درستی بسته نشود یا قفل درب کار نکند، باعث می‌شود ماشین لباسشویی شما نچرخد. حتما قفل درب را بررسی کنید، زیرا مشکلات درب به راحتی قابل حل هستند. یکدیگر از دلایل رایج این مشکل شکستگی یا شل شدن تسمه موتور است. اما نگران نباشید چرا که تعویض تسمه معیوب مشکل را حل خواهد کرد. شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا خود با ما تماس بگیرید.

8) ماشین لباسشویی نشتی دارد.

ماشین لباسشویی که نشتی دارد، می‌تواند به کف آشپزخانه و سایر وسایل اطراف شما آسیب برساند و باعث ایجاد مشکلات زیادی در خانه شود. این مشکل به ویژه در ماشین‌های لباسشویی درب جلو رایج است. نشتی لباسشویی می‌تواند نتیجه شیلنگ‌های معیوب یا آسیب دیده باشد. باید اطمینان حاصل کنید که این شیلنگ‌ها به طور محکم به پشت لباسشویی شما متصل شده‌اند. نشتی همچنین می‌تواند ناشی از گرفتگی شیلنگ تخلیه یا در اثر آسیب به دیگ شستشو ایجاد شود.

شما عزیزان می‌توانید در صورتی که با هر یک از مشکلات بالا مواجه شدید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. همینطور می‌توانید فقط با چند کلیک درخواست تعمیر لباسشویی اسنوا تان را ثبت کنید. شهر تعمیر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌باشد که امکان پذیرش تعمیرات جاروبرقی، گاز رومیزی، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون را به صورت آنلاین فراهم نموده است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *